Základní kurz

Základní kroky a jednoduché figury standardních a latinsko- amerických tanců (waltz, slowfox, foxtrot, tango, valčík, polka, rumba, cha-cha, jive, blues, mazurka) a několik dalších zajímavých tanců.

Mírně pokročilí

V tomto kurzu je věnována větší pozornost pěknému držení, správné technice a vedení v páru, aby bylo možné zvládnout další, náročnější figury a nové tance, sambu, soutěžní slowfox a mambo bolero.

Velmi pokročilí

Navazuje na kurz pro mírně pokročilé. Nároky na techniku a charakter jednotlivých tanců se zvyšují v závislosti na obtížnosti nových figur, variací a vazeb. Dalším tancem je paso doble a některé retro tance např.swing,charleston.
Variace a nové vazby figur se pečlivě a důkladně procvičují, lektoři se podle potřeby více věnují jednotlivým párům.

Speciální kurz

Jedná se o taneční klub pro dospělé. Je určen všem, kteří si společenský tanec zamilovali, je jim zálibou i příjemnou formou udržování a zvyšování fyzické kondice a pohybové kultury. Tančí se všechny výše zmíněné tance, opakují a procvičují se známé i nové figury, tvoří se nové variace a vazby figur. Dle zájmu se zařazují módní tance a novinky nebo naopak retro-tance.

Tematické taneční večery a semináře

Každý taneční večer  ( 120 minut) bude věnován pouze jednomu tanci  – a to od průpravných kroků a pohybů až po vytvoření a důkladné protančení  vazby  několika figur.Jsou vhodné pro úplné začátečníky, pro ty, kteří již taneční někdy absolvovali a chtějí si tance zopakovat a pro ty,kteří nemohou navštěvovat kurzy pravidelně.

Semináře jsou určené těm, kteří již základy zvládli a chtějí se naučit víc.  Postupně se budeme věnovat všem standardním i latinsko-americkým tancům. Je možné se v dostatečném časovém předstihu přihlásit na všechny večery,nebo jen na některé libovolně zvolené.